O studiu fotografie na Pražské fotografické škole

VEČERNÍ STUDIUM (1X TÝDNĚ 17:30 – 20:30 NA I.P.PAVLOVA)

• NULTÝ ROČNÍK - začíná 9. 10. 2017 od 17:30 hodin a pokračuje každé další pondělí (17:30 – 20:30 hodin) dle školního rozvrhu. Na úvodní hodinu, která se koná ve školním ateliéru na I.P.Pavlova budete potřebovat psací potřeby a poznámkový blok či počítač. Na této hodině se dozvíte rozvrh a požadavky ke studiu jednotlivých předmětů. Fotoaparát si na úvodní hodinu nosit nemusíte. Těšíme se na setkání v novém školním roce!
  • PRVNÍ ROČNÍK - začíná 10. 10. 2017 od 17:30 hodin a pokračuje každé další úterý (17:30 – 20:30) dle školního rozvrhu. Úvodní hodina se koná ve školním ateliéru na I.P.Pavlova. Na tuto hodinu budete potřebovat psací potřeby a poznámkový blok či počítač. Fotoaparát si na úvodní hodinu nosit nemusíte. Těšíme se na setkání v novém školním roce!
  • DRUHÝ ROČNÍK – začíná 11. 10. 2017 od 17:30 hodin a pokračuje každou další středu (17:30 – 20:30) dle školního rozvrhu. Úvodní hodina se koná ve školním ateliéru na I.P.Pavlova. Na tuto hodinu budete potřebovat řádně naformátované a pojmenované práce k odevzdání, psací potřeby a  poznámkový blok či počítač. Fotoaparát si na úvodní hodinu nosit nemusíte. Těšíme se na setkání v  novém školním roce!
  • TŘETÍ ROČNÍK - začíná 12. 10. 2017 od 17:30 hodin a pokračuje každý další čtvrtek (17:30 – 20:30) dle školního rozvrhu. Úvodní hodina se koná ve školním ateliéru na I.P.Pavlova. Na tuto hodinu budete potřebovat řádně naformátované a pojmenované práce k odevzdání, psací potřeby a  poznámkový blok či počítač. Fotoaparát si na úvodní hodinu nosit nemusíte. Těšíme se na setkání v  novém školním roce!

DÁLKOVÉ STUDIUM (1X ZA 4 TÝDNY OD 10:00 DO 18:00 NA I.P.PAVLOVA)

• NULTÝ ROČNÍK - začíná 14. 10. 2017 od 10:30 hodin a pokračuje každou druhou sobotu dle školního rozvrhu. Úvodní hodina se koná ve školním ateliéru na I.P.Pavlova. Na tuto hodinu budete potřebovat řádně naformátované a pojmenované práce k odevzdání, psací potřeby a poznámkový blok či počítač. Fotoaparát si na úvodní hodinu nosit nemusíte. Těšíme se na setkání v novém školním roce!
  • PRVNÍ ROČNÍK - začíná 21. 10. 2017 od 10:30 hodin a pokračuje každou třetí sobotu dle školního rozvrhu. Úvodní hodina se koná ve školním ateliéru na I.P.Pavlova. Na tuto hodinu budete potřebovat řádně naformátované a pojmenované práce k odevzdání, psací potřeby a poznámkový blok či počítač. Fotoaparát si na úvodní hodinu nosit nemusíte. Těšíme se na setkání v novém školním roce!